Olej rycynowy

Jeśli chcesz grubszych włosów, olej rycynowy to świetny olej, który doda twoje maski.
Celuj zrobić maskę dwa lub trzy razy w miesiącu, więcej niż to i możesz zacząć zmieniać naturalną równowagę włosów, co prowadzi do tego, że jest bardziej tłuste lub suchsze. Nie chcesz, aby twoje włosy się na tym polegały.
Staraj się odejść od nienaturalnych kosmetyków w innych miejscach, takich jak szampon, pielęgnacja twarzy itp. Często zawierają surowe substancje chemiczne, które powodują narastanie naturalnego równowagi ciała, a nadmiar tych substancji może być szkodliwe dla zdrowia.
Choć wszystkie powyższe sugestie wskazują tylko na mieszanie dwóch składników naraz, można mieszać kilka różnych składników w celu dopasowania do Twoich potrzeb.
Jeśli martwisz się o włosy pachnące jedzeniem, użyj maski w nocy, gdy nie musisz iść nigdzie do rana, a jeśli poczuje się rano rozpryskuje perfumy na szczoteczce do włosów i pędzisz przez włosy (tylko lekka mgiełka, nie wystarcza, aby osłabić włosy, ponieważ perfumy zawierają alkohol, który jest suszony)
Zawsze pędzisz włosy potem, aby usunąć wszystkie węzły z masek do włosów, które zrobiłeś.
Spłukać twarz zimną wodą. Zapewnia to nie tylko zamykanie wilgoci i spiętrzenie plam podczas wysychania włosów, ale daje orzeźwiają